BODYBALANCE®

BodyBalance

Här tränar du styrka, balans och rörlighet med rörelser från bl.a. yoga och pilates. Rörelserna är anpassade för den moderna människans behov och miljö och görs till följsam musik.

Schema

MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
06.00 - 07.00 Spinning06.15 - 06.55
Sebastian
Spinning06.30 - 07.10
Tomas


BODYPUMP®06.30 - 07.15
Johanna
Spinning06.30 - 07.10
Rebecca
Kettlebell06.30 - 07.10
Sebastian


Spinning06.30 - 07.10
Hanna S
Spinning06.30 - 07.10
Tomas
07.00 - 08.00 CrossBox07.00 - 07.30
Johanna
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 Tai Chi Flow09.00 - 09.25
Maria G


Indoorwalking LIT09.30 - 09.55
Maria G
Step Motion09.00 - 09.25
Maria G


BODYPUMP®09.30 - 10.00
Maria G
Spinning
LIT
09.35 - 10.00
Nettan
Spinning09.40 - 10.10
Helen


HIIT10.15 - 11.00
Sofia L
10.00 - 11.00 BODYPUMP®10.00 - 10.30
Maria G


Dans, dans, dans10.45 - 11.10
Maria G


Pilates Matta11.15 - 11.40
Maria G
Aerobic10.00 - 10.25
Maria G


Core10.45 - 11.10
Maria G


Stretch11.15 - 11.40
Maria G
Funktionell Styrka10.05 - 10.30
Nettan


Pilates Boll10.45 - 11.10
Nettan


Power Yoga11.15 - 11.40
Olle
11.00 - 12.00 ZUMBA®11.15 - 12.15
Luzmey
BODYPUMP®11.00 - 12.00
Beata


Hatha Yoga11.00 - 12.15
Irene
12.00 - 13.00 Spinning12.00 - 12.30
Hanna S


BODYBALANCE®12.00 - 12.50
Maria G


BODYPUMP®12.00 - 12.50
Julia
CXWORX®12.00 - 12.30
Sandra


Spinning12.00 - 12.30
Nettan


Power Yoga12.00 - 12.50
Tian
Spinning12.00 - 12.30
Tomas


Grit/HIIT Strength12.00 - 12.30
Sofia L


Pilates Boll12.00 - 12.50
Maria G
Spinning12.00 - 12.30
Sebastian


BODYPUMP®12.00 - 12.45
Sandra


CrossBox12.35 - 13.05
Sebastian, Johanna
Spinning12.00 - 12.30
Hanna S


HIIT
HIIT Julspecial!!
12.00 - 12.45
Sofia L


Power Yoga12.00 - 12.50
Tian
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 ZUMBA®15.00 - 16.00
Johnny
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Spinning17.00 - 18.00
Hanna S


Medi Yoga17.25 - 18.25
Anna O


BODYBALANCE®18.30 - 19.30
Adon G
Kettlebell17.00 - 17.40
Chris


ZUMBA®17.30 - 18.30
Luzmey


Spinning17.45 - 18.15
Johan M


Power Yoga17.45 - 18.45
Monika
BODYPUMP®17.00 - 18.00
Fen


BODYBALANCE®17.00 - 18.00
Mariell


CrossBox17.15 - 18.00
Sebastian, Johanna


Spinning17.15 - 18.15
Helen
SPRINT™17.00 - 17.30
Adon G


Funktionell Styrka17.35 - 18.05
Jonas


Hatha Yoga18.00 - 19.30
Irene


Retro-Robics18.10 - 18.50
Jonas


Jazz19.00 - 20.00
Jonas
Spinning17.15 - 18.00
Adon G
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lördag

Söndag

MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
06.00 - 07.00 Spinning06.15 - 06.55
Sebastian
Spinning06.30 - 07.10
Tomas


BODYPUMP®06.30 - 07.15
Johanna
Spinning06.30 - 07.10
Rebecca
Kettlebell06.30 - 07.10
Sebastian


Spinning06.30 - 07.10
Hanna S
Spinning06.30 - 07.10
Tomas
07.00 - 08.00 CrossBox07.00 - 07.30
Johanna
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 Tai Chi Flow09.00 - 09.25
Maria G


Indoorwalking LIT09.30 - 09.55
Maria G
Step Motion09.00 - 09.25
Maria G


BODYPUMP®09.30 - 10.00
Maria G
Spinning
LIT
09.35 - 10.00
Nettan
Spinning09.40 - 10.10
Helen


HIIT10.15 - 11.00
Sofia L
10.00 - 11.00 BODYPUMP®10.00 - 10.30
Maria G


Dans, dans, dans10.45 - 11.10
Maria G


Pilates Matta11.15 - 11.40
Maria G
Aerobic10.00 - 10.25
Maria G


Core10.45 - 11.10
Maria G


Stretch11.15 - 11.40
Maria G
Funktionell Styrka10.05 - 10.30
Nettan


Pilates Boll10.45 - 11.10
Nettan


Power Yoga11.15 - 11.40
Olle
11.00 - 12.00 ZUMBA®11.15 - 12.15
Luzmey
BODYPUMP®11.00 - 12.00
Beata


Hatha Yoga11.00 - 12.15
Irene
12.00 - 13.00 Spinning12.00 - 12.30
Hanna S


BODYBALANCE®12.00 - 12.50
Maria G


BODYPUMP®12.00 - 12.50
Julia
CXWORX®12.00 - 12.30
Sandra


Spinning12.00 - 12.30
Nettan


Power Yoga12.00 - 12.50
Tian
Spinning12.00 - 12.30
Tomas


Grit/HIIT Strength12.00 - 12.30
Sofia L


Pilates Boll12.00 - 12.50
Maria G
Spinning12.00 - 12.30
Sebastian


BODYPUMP®12.00 - 12.45
Sandra


CrossBox12.35 - 13.05
Sebastian, Johanna
Spinning12.00 - 12.30
Hanna S


HIIT
HIIT Julspecial!!
12.00 - 12.45
Sofia L


Power Yoga12.00 - 12.50
Tian
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 ZUMBA®15.00 - 16.00
Johnny
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Spinning17.00 - 18.00
Hanna S


Medi Yoga17.25 - 18.25
Anna O


BODYBALANCE®18.30 - 19.30
Adon G
Kettlebell17.00 - 17.40
Chris


ZUMBA®17.30 - 18.30
Luzmey


Spinning17.45 - 18.15
Johan M


Power Yoga17.45 - 18.45
Monika
BODYPUMP®17.00 - 18.00
Fen


BODYBALANCE®17.00 - 18.00
Mariell


CrossBox17.15 - 18.00
Sebastian, Johanna


Spinning17.15 - 18.15
Helen
SPRINT™17.00 - 17.30
Adon G


Funktionell Styrka17.35 - 18.05
Jonas


Hatha Yoga18.00 - 19.30
Irene


Retro-Robics18.10 - 18.50
Jonas


Jazz19.00 - 20.00
Jonas
Spinning17.15 - 18.00
Adon G
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lördag

Söndag