Schema

Öppettider:

Måndag – Torsdag: 06:00 – 21:00

Fredag: 06:00 – 20:00

Lördag: 09:00 – 17:00

Söndag: 10:00 – 17:00

Här är schemat i pdf format, klicka på länken nedan

SCHEMA HÖSTEN

MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
06.00 - 07.00 Spinning06.15 - 06.55
Sebastian
Spinning06.30 - 07.10
Tomas


BODYPUMP®06.30 - 07.15
Johanna
Spinning06.30 - 07.10
Rebecca
Kettlebell06.30 - 07.10
Sebastian


Spinning06.30 - 07.10
Hanna S
Spinning06.30 - 07.10
Tomas
07.00 - 08.00 CrossBox07.00 - 07.30
Johanna
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 Tai Chi Flow09.00 - 09.25
Maria G


Indoorwalking LIT09.30 - 09.55
Maria G
Step Motion09.00 - 09.25
Maria G


BODYPUMP®09.30 - 10.00
Maria G
Spinning
LIT
09.35 - 10.00
Nettan
Spinning09.40 - 10.10
Helen


HIIT10.15 - 11.00
Sofia L
10.00 - 11.00 BODYPUMP®10.00 - 10.30
Maria G


Dans, dans, dans10.45 - 11.10
Maria G


Pilates Matta11.15 - 11.40
Maria G
Aerobic10.00 - 10.25
Maria G


Core10.45 - 11.10
Maria G


Stretch11.15 - 11.40
Maria G
Funktionell Styrka10.05 - 10.30
Nettan


Pilates Boll10.45 - 11.10
Nettan


Power Yoga11.15 - 11.40
Olle
11.00 - 12.00 ZUMBA®11.15 - 12.15
Luzmey
BODYPUMP®11.00 - 12.00
Beata


Hatha Yoga11.00 - 12.15
Irene
12.00 - 13.00 Spinning12.00 - 12.30
Hanna S


BODYBALANCE®12.00 - 12.50
Maria G


BODYPUMP®12.00 - 12.50
Julia
CXWORX®12.00 - 12.30
Sandra


Spinning12.00 - 12.30
Nettan


Power Yoga12.00 - 12.50
Tian
Spinning12.00 - 12.30
Tomas


Grit/HIIT Strength12.00 - 12.30
Sofia L


Pilates Boll12.00 - 12.50
Maria G
Spinning12.00 - 12.30
Sebastian


BODYPUMP®12.00 - 12.45
Sandra


CrossBox12.35 - 13.05
Sebastian, Johanna
Spinning12.00 - 12.30
Hanna S


HIIT
HIIT Julspecial!!
12.00 - 12.45
Sofia L


Power Yoga12.00 - 12.50
Tian
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00 ZUMBA®15.00 - 16.00
Johnny
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Spinning17.00 - 18.00
Hanna S


Medi Yoga17.25 - 18.25
Anna O


BODYBALANCE®18.30 - 19.30
Adon G
Kettlebell17.00 - 17.40
Chris


ZUMBA®17.30 - 18.30
Luzmey


Spinning17.45 - 18.15
Johan M


Power Yoga17.45 - 18.45
Monika
BODYPUMP®17.00 - 18.00
Fen


BODYBALANCE®17.00 - 18.00
Mariell


CrossBox17.15 - 18.00
Sebastian, Johanna


Spinning17.15 - 18.15
Helen
SPRINT™17.00 - 17.30
Adon G


Funktionell Styrka17.35 - 18.05
Jonas


Hatha Yoga18.00 - 19.30
Irene


Retro-Robics18.10 - 18.50
Jonas


Jazz19.00 - 20.00
Jonas
Spinning17.15 - 18.00
Adon G
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lördag

Söndag