Schema gruppträning

MåNDAG TISDAG ONSDAG TORSDAG FREDAG LöRDAG SöNDAG
06.00 - 07.00 Spinning Medel06.15 - 06.55
Sebastian
Spinning Medel06.30 - 07.10
Tomas


BODYPUMP®06.30 - 07.30
Johanna
CrossBox06.30 - 07.10
Sebastian, Johanna


Spinning Medel06.30 - 07.10
Rebecca
Kettlebell06.30 - 07.10
Sebastian


Spinning Medel06.30 - 07.10
Hanna S
Spinning Medel06.30 - 07.10
Tomas
07.00 - 08.00 CrossBox07.00 - 07.30
Johanna
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 Tai Chi Flow09.00 - 09.25
Maria G


Indoorwalking LIT09.30 - 09.55
Maria G
StepUp Styrka LIT09.00 - 09.25
Maria G


BODYPUMP®09.30 - 10.00
Maria G
Spinning LIT09.45 - 10.10
Nettan


Funkt. Träning LIT10.15 - 10.40
Nettan


Aerolates Boll10.45 - 11.10
Nettan


Yoga LIT11.15 - 11.40
Nettan
Power Yoga09.15 - 10.15
Tian


Spinning Medel09.40 - 10.10
Helen


BODYPUMP®10.15 - 11.15
Sandra


ZUMBA®11.15 - 12.15
Luzmey
10.00 - 11.00 BODYPUMP®10.00 - 10.30
Maria G


Dans, dans, dans10.45 - 11.10
Maria G


Pilates Matta11.15 - 11.40
Maria G
3 km walking10.00 - 10.25
Maria G


Core10.45 - 11.10
Maria G


BODYPUMP®11.00 - 12.00
Sandra


Aktiv återhämt./stretch11.15 - 11.40
Maria G
Spinning Medel10.15 - 11.00
Hanna S
11.00 - 12.00 Hatha Yoga11.00 - 12.15
Irene


BODYPUMP®11.05 - 12.05
Julia


BODYCOMBAT®11.30 - 12.30
Magdalena
12.00 - 13.00 Spinning12.00 - 12.30
Lasse


Power Yoga12.00 - 12.50
Nettan


BODYPUMP®12.00 - 12.50
Maria G
Spinning Medel12.00 - 12.30
Hanna S


HIIT Strength12.00 - 12.30
Sebastian


Power Yoga12.00 - 12.50
Tian
Spinning Medel12.00 - 12.30
Tomas


HIIT Strength12.00 - 12.30
Sofia


Pilates Boll12.00 - 12.50
Maria G
Spinning Medel12.00 - 12.30
Sebastian


BODYPUMP®12.00 - 12.50
Sandra


Vinyasa Flow Yoga12.00 - 12.50
Josefine F


CrossBox12.35 - 13.05
Sebastian, Johanna
Spinning Power12.00 - 12.30
Johan M


GRIT®Cardio12.00 - 12.30
Julia


Löpning12.00 - 12.45
Sebastian S


BODYBALANCE®12.00 - 12.50
Maria G
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 ZUMBA®14.00 - 15.00
Johnny
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Pilates Boll16.30 - 17.20
Carina


CrossBox16.45 - 17.30
Johanna


BODYSTEP®17.00 - 17.30
Mariell


Spinning Medel17.00 - 18.00
Peter K


Medi Yoga17.25 - 18.25
Carina


BODYATTACK®17.35 - 18.05
Mariell


BODYPUMP®17.35 - 18.35
Agnes T


BODYBALANCE®18.30 - 19.30
Adon G
CrossBox16.45 - 17.30
Sebastian, Johanna


Medi Yoga17.00 - 18.00
Anna O


BODYPUMP®17.00 - 18.00
Mariell


Spinning Medel17.15 - 18.15
Helen


ZUMBA®17.30 - 18.30
Johnny


BODYBALANCE®18.15 - 19.15
Mariell


Barre Move18.40 - 19.25
Emily
17.00 - 18.00 Kettlebell17.00 - 17.40
Nettan


Afro Oriental17.30 - 18.30
Luzmey


Spinning Power17.45 - 18.15
Johan M


Fitnessboxning17.45 - 18.45
Marie D


Power Yoga17.45 - 18.45
Tian


Fuerza18.35 - 19.15
Luzmey
SPRINT™17.00 - 17.30
Adon G


CXWORX®17.35 - 18.05
Mariell


Hatha Yoga18.00 - 19.30
Irene


Indoorwalking Medel18.10 - 18.40
Helen


ZUMBA®18.10 - 19.10
Jeanette
Spinning Power17.00 - 17.45
Adon G


ZUMBA®17.00 - 18.00
Johnny
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the class name to get additional info

Måndag

Tisdag

Onsdag

Torsdag

Fredag

Lördag

Söndag